Coś O Ukrainie

centr miasta 2Długo myślałem jak zacząć pierwsze nowość, o czym ją zacząć, co z tego będzie, tak że nie chciałem zaczynać pisać pierwszy raz i od razu o  polityce, ponieważ to jest brudna sprawa, a chciałbym pokazać Ukrainu nie z strony,ile dzisiaj separatyści zabili naszych żołnierzy, i ile dzieci już nie zmogą widzieć swojego ojca, a z strony przyjemnej, że jest jeszcze Ukraina, ją kultura i to tylko pytanie czasu, kiedy będzie wszystko w porządku.

Kiedy pojechaliśmy z mojej dziewczyną do Lwowa, to stałem pewien na 100%, że pierwsza wiadomość będzie o Lwowie, o sercu Ukrainskiego patriotyzmu.

To jest magiczne i bardzo piękne miasto, w którym znalazło siebie miejsce połączyć się różne kultury, narodowości i style.

Jako dla mnie to zacząć zapoznanie ze Lwowem najlepiej przez tramwaj, kiedy jedziesz na nim to masz możliwość jeszcze lepiej zobaczyć miasto.

Kiedy przed wyjazdem czytałem o nim, jak tam fajnie i ciekawie, to myślałem inaczej, ale kiedy chodzisz przez cały weekend po nim, i tam byłem i tam byłem już do domu trzeba było by jechać, a ty myślisz  ile jeszcze miejsc ty nie zobaczyłeś, to od razu zaczynasz wierzyć w to, co piszą o nim. Dla każdego człowieka Lwow odkrywa się inaczej, i to bardzo dobre zjawisko, dla mnie to jest romantyczne miasto, w którym można chodzić widzieć i na następny dzień chcieć to zobaczyć jeszcze raz.

Ale z drugiej strony to jest jedno z  najwięcej nowoczesnych miast w Ukrainie, dzięki Euro 2012. Dla tego każdy kto chce zobaczyć inne państwo, ciekawu kulturu i otrzymać dużo pozytywu i nie wydać dużo kasy to zapraszam do Lwowa.

 

 

  • LOL

    Piękne miasto, ale taka płynąca czekolada – SIUPER, już bym chętnie ja zjadła.
    Po co tam ten konflikt. nie rozumiemmmmmmm

    • ???? ?????

      Niedługo jeszcze temu konfliktu zostalo) Ale we Lwowie żadnych konfliktów niema,Pani może spokojnie jechać zobaczyć i glównie sprobować to wszystko))