Dam pracę – Inżynier Elektryk

Miejsce pracy: Wola Rębkowska

Twoje korzyści:
• Praca w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze (brak wyjazdów służbowych),
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wsparcie kierownictwa i zespołu,
• Ciekawe obowiązki oraz możliwości rozwoju i awansu,

Twoje zadania:
• Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie rozwoju nowych produktów, redukcji kosztów oraz poprawy jakości,
• Nadzorowanie prac montażowych przy prefabrykowaniu rozdzielnic elektrycznych,
• Sporządzanie analiz i raportów dokumentacji technicznej i projektowej,
• Kontrola jakości wyrobu i raportowanie wyników,
• Nadzorowanie pracy podległych pracowników i sprzętu,
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• Współpraca z działami Jakości, Zakupów, Produkcji oraz dostawcami,

Twoje kompetencje:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnik lub pokrewne),
• Znajomość zagadnień związanych z pracą układów elektrycznych,
• Uprawnia SEP (mile widziane uprawnienia kat. D),
• Znajomość oprogramowania typu CAD oraz MS Office,
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu,

Dołącz do nas – wyślij CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski, ul. Przemysłowa 45, 08-410 Wola Rębkowska lub na e-mail: biuro@mewat.eu

W treści CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski z siedzibą w Woli Rębkowskiej, ul. Przemysłowa 45, moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Telefon: 690609710