Dobry występ Aqua Ryki w Garwolinie

23755395_856989037805501_5904945647717420443_nW niedzielę 19.11.2017 r. zawodnicy z klubu Aqua Ryki wystartowali  w zawodach pływackich  o Puchar Burmistrza Garwolina. Pomimo połączenia nawet i trzech roczników w jedną kategorię wiekową (10 – 12 lat) lub utworzenia wspólnej kategorii dla gimnazjalistów z dorosłymi (13 lat i starsi) zanotowali bardzo dobry występ  drużyny.

Swoje kategorie wygrali: Amelia Piwońska wśród dziewcząt zajmując dwa pierwsze miejsca w stylu dowolnym i klasycznym oraz Kacper Sibilski wśród chłopców w stylach: motylkowym i klasycznym. Obydwoje poprawili rekordy klubowe: Amelia             w stylu klasycznym, a Kacper w stylu motylkowym. Ponadto nasza sztafeta z ww. w składzie                oraz z Magdaleną Niedźwiadek i Sebastianem Kuc w kategorii 4x50m stylem dowolnym w MIX-ie zajęła I miejsce, a sztafeta w składzie: Maja Oumedjebeur, Alicja Pryjomska, Cezary Prus, Michał Kubak 6 miejsce. Sztafety z kategorii 13 lat i starsi w składzie: Karolina Słomka, Zuzanna Krukowska, Krzysztof Falkowski, Oskar Nurzyński oraz  Patrycja Góraj, Marek Falkowski, Kacper Szczotka, Szymon Pryjomski zajęły 4 i 5 miejsca odpowiednio, a startowało 10 drużyn mających wystawionych po kilka sztafet. Muszę też pochwalić za indywidualne osiągnięcia: Zuzię Krukowską, która zajęła płynąc z dorosłymi: III miejsce w stylu dowolnym i 4 w stylu zmiennym, Kacpra Szczotkę, który był 4 w stylu motylkowym i Michała Kubaka, który pomimo, że jako zawodnik najmłodszego rocznika w swojej kategorii zajął 4 miejsce i był najlepszy wśród 10 latków. Nadto punktowały jeszcze Magda Niedźwiadek zajmując III miejsce w stylu zmiennym i 5miejsce w stylu klasycznym, Maja Oumedjebeur zajmując 4 miejsce w stylu dowolnym i 5 w stylu zmiennym oraz chłopców za 6 miejsca: Sebastiana Kuca w stylu motylkowym i Cezarego Prusa w stylu grzbietowym. Pozostali nasi zawodnicy zaliczyli też bardzo dobre występy w większości poprawiając swoje dotychczasowe osiągnięcia.