Kolizja trzech pojazdów w Rososzy

g1Do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem trzech pojazdów doszło dzisiaj rano na drodze powiatowej w miejscowości Rososz. Kierujący BMW podejmując manewr wyprzedzania nie upewnił się czy może go bezpiecznie wykonać i uderzył bokiem w wyprzedającego go Seata. W efekcie uderzony został jeszcze jadący, jako pierwszy osobowy Peugeot. Mimo, że wyglądało to groźnie skończyło się jednak na uszkodzonych pojazdach.

 

Do zdarzenia doszło 21 stycznia br.  po godz. 8.00 na drodze powiatowej w miejscowości Rososz. Kierujący BMW 22-letni mieszkaniec powiatu ryckiego podejmując manewr wyprzedzania nie upewnił się czy może go bezpiecznie wykonać i uderzył bokiem w wyprzedającego go Seata kierowanego przez 18-letniego mieszkańca powiatu ryckiego. W efekcie uderzony został jeszcze jadący przed nimi osobowy Peugeot kierowany przez 42-letniego mieszkańca powiatu ryckiego. W wyniku zderzenia BMW dachowało w przydrożnym rowie. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Mimo, że całe zdarzenie wyglądało groźnie podróżujący samochodami nie odnieśli obrażeń i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane, jako kolizja. Sprawca zdarzenia ukarany został mandatem karnym.

   Policja apeluje o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

KPP RYKI