Komenda Powiatowa Policji w Rykach zaprasza na debatę społeczną…

357-126692Komenda Powiatowa Policji w Rykach zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu osób starszych. Odbędzie się ona 28 maja br. o godzinie 16:00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Rykach przy ul. Warszawskiej 11. Spotkaniu będzie przyświecało hasło “Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- Możesz mieć na nie wpływ”.

 

Komenda Powiatowa Policji w Rykach realizuje szereg działań i przedsięwzięć prewencyjnych, których celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Wśród tych działań są debaty społeczne ujęte w cykl spotkań “Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Pełnią one funkcję dialogu pomiędzy społeczeństwem, a Policją. Dają możliwość wymiany wzajemnych oczekiwań i informacji oraz wskazania obszarów i  miejsc, które według mieszkańców wymagają większego zainteresowania ze strony organów ścigania.

Najbliższa debata społeczna poświęcona zostanie m. in. bezpieczeństwu osób starszych. Spotkanie odbędzie się 28 maja br. o godz. 16.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Rykach przy ul. Warszawskiej 11. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

KS

KPP RYKI