Międzywojewódzki Turniej Karate Tomaszów Lubelski

20171104_133746 Z przyjemnością informujemy, że  karatecy z  Ryckiego Klubu Kartrate Trdycyjnego  kolejny raz zaprezentowali się z bardzo dobrej strony na zawodach.

Tym razem był to Międzywojewódzki Turniej Karate Tradycyjnego, który odbył się w sobotę 3 listopada w Tomaszowie Lubelskim. Wzięło w nim udział 164 zawodników z trzech województw. Barwy naszego Klubu reprezentowało 11 zawodników, którzy łącznie zdobyli 9 medali. Najlepsza okazała się Olga Gągąła która zdobyła dwa złote medale w konkurencjach KATA i KUMITE. Doskonale zaprezentowała się również debiutująca na zawodach Hanna Filiks zdobywając złoto w KUMITE (pokonała w walce czterech chłopców) oraz srebro w KATA. Srebro w KATA, w kategorii junior młodszy wywalczył również nasz najbardziej utytułowany zawodnik Oskar Nurzyński.

Po dwa brązowe krążki wywalczyli Michał Henrykowski (KATA i KUMITE) oraz Magdalena Miazga (KATA i KUMITE). Tuż za podium uplasowały się Zuzanna Sągała, Alicja Filipek i Emilia Gągała. Bardzo dobry występ zanotowali również Szymon Henrykowski, Błażej Sarnecki oraz Bartosz Pioterczak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.