Mikołajkowy prezent piłkarek “Legionu”

600x0_legion-w-solcu-1Bardzo miły prezent sprawiły sobie na Mikołajki piłkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego “Legion” Grabów Szlachecki. W turnieju, który odbył się w środę 6 grudnia w Solcu nad Wisłą, podopieczne Gustawa Serafina zajęły drugie miejsce.

Sukces dziewcząt z Grabowa Szlacheckiego jest tym większy, że w Mikołajkowym Turnieju Piłki Halowej rywalizowały ze starszymi rywalkami ze szkół średnich. Mimo to w pięciu meczach “Legion” zanotował tylko jedną porażkę i jeden remis, a trzy spotkania wygrały.

Na początek podopieczne Gustawa Serafina pokonały 3:0 “Sybillę” Puławy. Potem 2:0 wygrały z drugim zespołem “Dublera” Opole Lubelskie i zremisowały 2:2 z “Victorią” Solec nad Wisłą. W ostatnich dwóch meczach “Legion” uległ pierwszej drużynie “Dublera” Opole Lubelskie 0:1, a na zakończenie turnieju wygrał 2:0 z drugą ekipą “Victorii” Solec nad Wisłą. 

 

Podczas środowego turnieju zespół z gminy Nowodwór wystąpił w składzie: Jagoda Pleskot, Ewelina Nowicka, Patrycja Szczypińska, Aleksandra Mateńka, Zuzanna Gajaszek, Kinga Gregorczyk i Agata Rodak. 

 

(fot. UKS “Legion” Grabów Szlachecki)