Nie zapanowała nad autem i uderzyła w drzewo

a1Jedna osoba trafiła do szpitala z obrażeniami, jakich doznała w wyniku wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Krasnoglinach. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letnia kierująca pojazdem marki Peugeot nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Konsekwencje brawury za kierownicą były poważne. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Była trzeźwa.

a2Dziś w nocy dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Krasnogliny. Na miejsce natychmiast skierował policjantów. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 19-letnia kierująca z gminy Ułęż nie dostosowała prędkości do panujących warunków. W wyniku niezachowania ostrożności i brawury za kierownicą na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Młodej kobiecie nic się nie stało. Niestety jedna z dwóch podróżujących z nią pasażerek nie miała tyle szczęścia. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że kierująca była trzeźwa.

Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i rozwagi za kierownicą. Nawet na lokalnych drogach, znanych i często przez nas uczęszczanych rutyna, przecenianie swoich możliwości, a do tego nadmierna prędkość mogą doprowadzić do nieszczęścia.

K.S.

KPP RYKI

  • Karolina Wieczorek

    Bardzo proszę o kontakt rodzinę poszkodowanej pasażerki!! Chce podzielić się informacjami!!!
    Kontakt do mnie: karolina.wieczorek104@gmail.com