Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Trafił do aresztu

a60Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu ryckiego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, był pod wpływem środków odurzających oraz alkoholu. Policjanci znaleźli przy nim dilerkę z zakazanymi substancjami oraz wagę. Narkotyki posiadali również jego dwaj pasażerowie.

W Rykach na ul. Słowackiego kierujący samochodem osobowym nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ruszyli w pościg. Zatrzymali kierujacego na pobliskiej stacji paliw. Jak się okazało kierowcą był 28-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, który znajdował się pod wpływem środków odurzających oraz alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto na widok patrolu odrzucił od siebie saszetkę. Jak się okazało znajdowało się w nim ponad 50 g. amfetaminy i marihuany oraz waga.

   W pojeździe było również dwóch pasażerów. 30-letni i 40 letni mieszkaniec powiatu ryckiego odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Kierujący odpowie za obrót i udzielanie narkotyków,  za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz pod wpływem środków odurzających, a także za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.  Zastosowano wobec niego tymczasowy areszt.

Teraz wszyscy odpowiedzą przed sądem.

KPP RYKI