Po zderzeniu vw stanął w płomieniach

Po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Stara Rokitnia, VW Polo stanął w płomieniach. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Jak się okazało kierujący drugim autem był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Radomiu w celu ustalania miejsca pobytu.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika że 30-letni mieszkaniec Radomia kierując osobowym Fordem Focus wykonując manewr wyprzedzania. Zjechał na lewy pas drogi doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym kierowcą VW Polo. W wyniku uderzenia volkswagen zapalił się, a ford po dachowaniu zatrzymał się w przydrożnym rowie. Kierowca vw oraz dwie osoby podróżujące fordem z  obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

    W trakcie okazało się, że kierowca forda to osoba, która jest poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Radomiu w celu ustalania miejsca pobytu. Każdy uczestnik ruchu drogowego powinien pamiętać o stosowaniu się do obowiązujących przepisów i zachowaniu szczególnej ostrożności. Dzięki temu można uniknąć tego typu niebezpiecznych sytuacji.

R.Ż

KPP RYKI

 

 

  • Wiesio z wsi

    VW to pancerne auto, było….