Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru

kkkkkkkkPolicjanci ustalają dokładne okoliczności pożaru budynków gospodarczych i garażu, do którego doszło w środę 16 maja br.  nad ranem w Dęblinie. W trawionych przez ogień pomieszczeniach znajdowały się motocykle, samochód i elektronarzędzia. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru.

 W środę 16 maja  około godz. 3.00 nad ranem dyżurny komisariatu otrzymał zgłoszenie o pożarze na terenie jednej z posesji w Dęblinie. Na miejsce skierował policjantów, którzy dotarli we wskazany rejon razem z jednostkami straży pożarnej. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w wyniku pożaru garażu i drewnianego budynku gospodarczego spaleniu uległ samochód, kilka motocykli oraz elektronarzędzia i maszyny stanowiące wyposażenie warsztatu.  Poszkodowany właściciel wstępnie wycenił straty na około 80 tys. zł.

   Z ogniem przez kilka godzin walczyli strażacy. W akcji gaszenia uczestniczyło 5 zastępów straży pożarnej. Na chwilę obecną przyczyna pożaru nie jest znana. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności związane z wczorajszym zdarzeniem.

KS

KPP RYKI