POSZUKIWANE SPRAWCZYNIE KRADZIEŻY

Policjanci z Dęblina poszukują dwóch kobiet , które w weszły do domu 78-letniej kobiety i ją okradły. Starsza pani straciła około 15 tys. złotych i biżuterię. Policjanci apelują o rozwagę w kontaktach z nieznajomymi.

 

Komisariat Policji w Dęblinie poszukuje dwie kobiety, podejrzewane o kradzież pieniędzy w dniu 12 lipca 2019 roku około godziny 11:00 w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Kowalskiego w Dęblinie.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające informację pozwalające na ustalenie personaliów osobowych widocznych na zdjęciach kobiet proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Rykach, bądź Komisariatem Policji w Dęblinie pod numerami telefonów 81 865 02 10, 81 880 44 10 lub z najbliższą jednostką policji pod ogólnie dostępnym numerem 112.

 
 
Policja apeluje, by nie wpuszczać do mieszkań nieznajomych osób. Przestępcy stosują przeróżne metody w celu wyłudzenia lub kradzieży mienia. Policja po raz kolejny apeluje o ostrożność, rozwagę i rozsądek. Pamiętajmy, że miła powierzchowność nie zawsze idzie w parze z uczciwością.