Poznaj Tajemnice Magicznych Ogrodów!

Mag 1150x200px Poznaj tajemniceWszyscy mamy sekrety… Bohaterowie Magicznych Ogrodów także! Odkryjcie niezwykły świat i tajemnice jego baśniowych mieszkańców podczas nadchodzącego wydarzenia.


W najbliższy weekend (26 i 27 maja) Magiczne Ogrody odkryją przed Wami swoje tajemnice. Zabawa rozpocznie się o 10 rano w sobotę i o tej samej porze w niedzielę. Przyjaźni mieszkańcy cudownych krain zadbają o dobre nastroje gości. Nadchodzące wydarzenie to doskonała okazja do wspólnej zabawy z nimi i zapoznania się z ich zwyczajami.
Bohaterowie Magicznych Ogrodów przedstawią Wam swoje historie i opowiedzą kilka fascynujących ciekawostek o tym, jak wygląda ich codzienny rozkład dnia w zaczarowanych krainach. Pokażą także swoje ulubione zajęcia i zaproszą gości do udziału w nich. Przekonajcie się jakie sekrety skrywają te baśniowe postacie i jakie niespodzianki przygotowały na ten weekend!
W Magicznych Ogrodach skorzystacie ze wszystkich atrakcji w cenie biletu. Znajdziecie tu lodziarnie i kawiarnie oraz duży wybór gastronomii i sklepy z tematycznymi pamiątkami. Do Waszej dyspozycji są darmowe i przestronne parkingi oraz schludne i komfortowe toalety wyposażone w przewijaki. Czas odwiedzin w parku jest nielimitowany.
Wydarzenie „Poznaj Tajemnice Magicznych Ogrodów” potrwa od soboty do niedzieli. W trakcie jego trwania park będzie czynny od 10:00 do 19:00. Godziny otwarcia w pozostałe dni tygodnia to 10:00 – 17:00. Bilety znajdziecie na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach Magicznych Ogordów. Informacje o kolejnych wydarzeniach są dostępne pod adresem: http://magiczneogrody.com/wydarzenia/ oraz na fanpage’u parku.