Pracowity początek wakacji dla piłkarek

600x0_pilkarki-w-tomaszowie-maz-13Trwają wakacje, ale dla piłkarek z Grabowa Szlacheckiego to nie jest czas odpoczynku. Zaraz po odebraniu świadectw dwie drużyny pojechały do Tomaszowa Mazowieckiego, by wziąć udział w 19. Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim.

600x0_pilkarki-w-tomaszowie-maz-3W zawodach, które zorganizował miejscowy MUKS “Dargfil”, wystąpiło 27 ekip z województw mazowieckiego lubelskiego i łódzkiego, które rywalizowały w 5 kategoriach wiekowych.

Spośród dwóch reprezentacji Gminy Nowodwór bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna grająca w grupie zespołów, złożonych z dziewczynek urodzonych w 2007 roku i później, która zajęła trzecie miejsce, ustępując tylko wielokrotnym medalistkom Mistrzostw Polski – SMS Łódź i “Pradze” Warszawa.

600x0_pilkarki-w-tomaszowie-maz-4Na trzecim stopniu podium stanęła ekipa w składzie: Julia Okoń, Nikola Pikuła, Karolina Serafin, Julia Niedziela, Monika Auzie, Oliwia Głodnicka, Kludia Niedziela i Oliwia Stachurska.

Drugi zespół z Grabowa Szlacheckiego, roczników 2002 – 2004, z 1 zwycięstwem i 8 porażkami uplasowała się na dziewiątej pozycji. Na jego postawę duży wpływ miał fakt, że z różnych przyczyn nie mogło zagrać kilka zawodniczek z podstawowego składu. W tej kategorii szkołę z gminy Nowodwór reprezentowały: Zuzanna Gajaszek, Ewelina Nowicka, Patrycja Szczypińska, Aleksandra Mateńka i Iza Nowicka.