Saabem w drzewo

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkNiedostosowanie prędkości do panujących warunków było przyczyną kolizji, do której doszło w czwartek  22 sierpnia br.  w Krasnoglinach. Kierujący Saabem zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie, po godz. 14.00 w miejscowości Krasnogliny. Kierujący saabem 30 – letni mieszkaniec powiatu ryckiego na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu. Saab zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Kierujący był trzeźwy.  Mimo, że całe zdarzenie wyglądało groźnie, kierujący samochodem nie odniósł poważnych obrażeń i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane, jako kolizja.

Policja apeluje o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą. Starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

KPP RYKI

 

 

  • Heniek

    Dnia 01.09. 2019 14.00 15.00 w Stężycy ul. Rekreacyjna 1 budynek Wyspa Wisła odbędzie się kabaret pod tytułem jak przejąć obiekt na dogodnych warunkach, w ramach bonusu dostępna jest opcja zakupu terenu pod inwestycje np hotel w cenie 30zł1m2 oraz pozostałe sąsiadujące w cenie 4zł1m2. Zinteresowanych serdecznie zapraszamy.