Święto babć i dziadków w gminie Nowodwór

a1Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grabowie Szlacheckim w gminie Nowodwór uczciły Dzień Babci i Dziadka już w piątek 19 stycznia. Tego dnia zaprosiły swoich najlepszych przyjaciół i powierników na uroczyste spotkanie, by podziękować za wsparcie, opiekę i cenne rady.

Przedszkolaki oraz uczniowie klas I – III pod kierunkiem nauczycieli przygotowali specjalną inscenizację, wzorowaną na telewizyjnym programie “Mam Talent”. Popisy wokalistów i recytatorów oceniało czteroosobowe jury, a po przesłuchaniach wszystkie klasy wystąpiły w koncercie życzeń, zakończonym wspólnym odśpiewaniem 100 lat dla swoich gości.

 

 

Po części artystycznej, przygotowanej pod okiem nauczycielek Marzanny Filiks, Renaty Kamińskiej, Marianny Łagodzińskiej, Jadwigi Figacz i Renaty Wójcik, dzieci składały swoim babciom i dziadkom gratulacje i życzenia długich lat życia w zdrowiu i radości. Dodatkowym wyrazem szacunku dla gości były własnoręcznie wykonane kwiaty, serduszka i inne upominki.

Najmłodsi uczniowie zadbali o ucztę duchową dla uczestników święta, natomiast ich rodzice przygotowali słodki poczęstunek.

 

(fot. SP w Grabowie Szlacheckim)