Tragiczny finał poszukiwań

Tragicznie zakończyły się poszukiwania za zaginionym 32-latkiem. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak nie wrócił do kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkdomu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poszukiwaniach policjantom pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy. Niestety wczoraj po południu  zostało odnalezione ciało mężczyzny. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało skierowane na sekcję zwłok. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich.

32-latek z gminy Kłoczew zaginął 1 kwietnia. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak mężczyzna  nie wrócił do domu ze sklepu.  Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania zaginionego, docierali do miejsc w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny.

6 kwietnia br. po południu  poszukiwania zaginionego przyniosły tragiczny finał. Ciało 32-latka zostało znalezione kilkaset metrów od domu leżące na polu w pobliżu niezamieszkałych zabudowań. Podczas wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiony 32-latek mieszkaniec gminy Kłoczew. W związku z tym pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzono oględziny. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało skierowane na sekcję zwłok. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

starszy aspirant Agnieszka Marchlak