TRAGICZNY FINAŁ POSZUKIWAŃ 65-LATKA

Policja zakończyła  poszukiwania mieszkańca gminy Kłoczew, który zaginął 14 czerwca bieżącego roku. Policjanci prowadzili szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą. W działania włączyli się również strażacy i żołnierze WOT. W sobotę ciało mężczyzny zostało odnalezione przez funkcjonariuszy w kompleksie leśnym na terenie gminy Nowodwór.

 

Zgłoszenie o zaginięciu 65-latka policjanci w Rykach otrzymali 14 czerwca. Natychmiast po tej informacji funkcjonariusze rozpoczęli  akcję poszukiwawczą. Przeczesywano okolice miejsca zamieszkania zaginionego, docierając do miejsc w których mężczyzna mógł przebywać. Rozległy teren, w którym prowadzone były poszukiwania  sprawdzono za pomocą policyjnego drona. Do działań zaangażowano policyjnych przewodników z psami służbowymi. Sprawdzano każdy trop, który mógł doprowadzić  do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. 

W akcję zaangażowano pokaźne siły policyjne które, wspomagali strażacy z ryckiej komendy, strażacy ochotnicy z okolicznych miejscowości oraz  żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

W sobotę, tuz po południu mundurowi sprawdzając trudno dostępny teren w lesie na terenie gm. Nowodwór ujawnili zwłoki poszukiwanego mężczyzny. Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora, podczas których wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu.