Tragiczny wypadek w Dęblinie

357-145560Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 17 kwietnia br.po południu na drodze K-48 w Dęblinie. W wyniku zderzenia z osobowym citroenem śmierć poniósł 37-letni motocyklista.

 

 

Do wypadku doszło 17 kwietnia br.  po godz. 17.00 na ul. Niepodległości w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że, kierujący motocyklem 37-letni mieszkaniec powiatu ryckiego zderzył się z włączającym się do ruchu osobowym citroenem. Autem kierowała 52-letnia mieszkanka powiatu kozienickiego. Motocyklista został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie, gdzie mimo kilkugodzinnej reanimacji zmarł. Kierująca citroenem była trzeźwa. Przez kilka godzin droga krajowa była zablokowana, a ruch odbywał się lokalnymi ulicami miasta. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

R.W.

KPP RYKI