Tragiczny wypadek w gminie Ryki

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do doszło dziś przed godziną 11:00 na drodze powiatowej między Rykami a Rososzą . Kierująca osobowym Citroenem zjechała do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Doszło do zapalenia pojazdu, życia kobiety nie udało się uratować. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku. Droga została zablokowana i zorganizowano objazdy.

 

Przed godziną 11:00  dyżurny ryckiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze na drodze powiatowej między Rykami a Rososzą. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że  kierująca samochodem osobowym citroen 47-letnia mieszkanka powiatu ryckiego z nieustalonych przyczyn zjechała do przydrożnego rowu  i uderzyła w  drzewo. W wyniku uderzenia doszło do zapaleniu pojazdu. Życia kierującej nie udało się uratować. Kobieta była sama w pojeździe.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, natomiast droga jest  zablokowana i zorganizowano objazdy. Czynności na miejscu wykonywane są  z udziałem prokuratora.  

Sprawą wypadku zajmują się śledczy, którzy dokładnie będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

KPP RYKI