Udany występ zawodników z Aqua Ryki w Radzyniu Podlaskim

20171209_112409W dniu 9 grudnia 2017 /sobota/ na pływalni „Aqua-Miś” w Radzyniu Podlaskim  klub AQUA Ryki startował              w mikołajkowych zawodach pływackich dla dzieci.

Zawodnicy klubu zanotowali  tam bardzo dobry występ. Na 14 osób startujących z  ryckiego  klubu było  tylko dwie zawodniczki, ale obie w swojej kategorii wiekowej popłynęły bardzo dobrze, obie stanęły na podium, Nikola Szymańska była dwukrotnie II, a Patrycja Góraj w stylu grzbietowym III, a dowolnym IV.  Zawodników z Aqua Ryki  było aż 12. Najlepiej popłynął Sebastian Kuc stając dwukrotnie na najwyższym stopniu podium, jego brat Adrian zajął II miejsce w swoim jedynym starcie. Michał Kubak był II w stylu grzbietowym Janek Jankowski III w stylu dowolnym.  Najstarsi chłopcy z ryckiego klubu  popłynęli, jak nasze dwie zawodniczki, gdzie Oskar Nurzyński zajął dwa II miejsca, a kacper szczotka był II w stylu grzbietowym, a czwarty w stylu dowolnym. Oskar dołożył do tego dwa klubowe rekordy na 25m zarówno w stylu dowolnym, jak i grzbietowym. To był taki szybki wyjazd, ale bardzo udany, gdyż pozostali: Czarek Prus, Damian Niedźwiadek, Brajan i Alan Osiak poprawili swoje wyniki, a Piotr Galas i Ksawery Kaczmarczyk zadebiutowali w zawodach pływackich i to z bardzo dobrym skutkiem. Brawo!