Urząd nadal w rygorze sanitarnym w Nowodworze

Wszystkie sprawy w Urzędzie Gminy Nowodwór można załatwiać tak jak do tej pory z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. Trzecia fala epidemii nie wpłynęła na pracę urzędu, bo od wielu miesięcy funkcjonuje on w reżimie sanitarnym. Pracownicy są do dyspozycji, ale swobodne poruszanie się po poszczególnych pokojach nie jest możliwe.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

- Zasady wprowadzone przed rokiem na razie sprawdzają się i nie będziemy ich zmieniać. Każdy może przyjść do urzędu i załatwić swoją sprawę. Żeby to zrobić trzeba użyć dzwonka, który znajduje się przy wejściu i poprosić o kontakt z konkretnym pracownikiem. Klienci są obsługiwani pojedynczo, w pokojach pracują maksymalnie po dwie osoby, a między poszczególnymi stanowiskami jest zachowany dystans społeczny – zapewnia wójt gminy Nowodwór Ryszard Piotrowski.

Jednocześnie zachęca wszystkich odwiedzających, by pojawiali się w urzędzie tylko wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne, a większość spraw załatwiali telefonicznie lub przez internet.

 

 

Kontakt z przedstawicielami władz i pracownikami jest możliwy pod numerami: sekretariat – 81 866 10 18, podatki – 81 866 10 03, gospodarka przestrzenna i ochrona środowiska – 81 866 12 81, Zakład Usług Komunalnych – 81 866 10 28. Korespondencję mailową można kierować na adres: sekretariat@nowodwor.eurzad.eu.

(fot. pixabay.com)