Wejdź do świata pełnego rodzinnych przygód!- artykuł sponsorowany

GVAbIlnQNadchodzi 10 dni po brzegi wypełnionych atrakcjami w Magicznych Ogrodach! Od 10 do 19 sierpnia w parku będzie trwało wydarzenie pt. „Wejdź do świata baśni!”. Codziennie w każdej krainie będzie się działo wiele interesujących rzeczy.

 

Janowiecki park tematyczny zaprasza na tydzień pełen niespodzianek i bogaty w atrakcje. Podczas wydarzenia „Wejdź do świata baśni” każdy gość znajdzie coś ciekawego dla siebie. Animacje będą się odbywać z dużą częstotliwością – we wszystkich częściach Magicznych Ogrodów baśniowe postacie będą zachęcały do wspólnej zabawy i angażowały do wesołych gier.

W programie przez cały tydzień m.in. zabawy z chustami animacyjnymi przy Bulwiakowej Chacie, bitwy na bomby wodne oraz inspirujące pokazy magiczne na Zamku Wróżek. Na Dziedzińcu zachwycą animacje taneczne oraz zabawy turniejowe. Tam odbędą się także pokazy teatru ognia – codziennie z wyjątkiem czwartku 16 i piątku 17 sierpnia. Wówczas bowiem na Polu Turniejowym goście Magicznych Ogrodów zobaczą emocjonujące konne turnieje obfitujące w trudne kaskaderskie popisy. Ponadto gości Ogrodów czeka wybór Królowej Krasnoludów. Komu przypadnie ten tytuł? Okaże się podczas długiego weekendu tuż po Święcie Wojska Polskiego.

Na gości Magicznych Ogrodów czekają w tym czasie codzienne występy Sztukmistrza ze Szczęścia oraz prezentacja krasnoludzkich klanów i popisy bębniarzy. Przewidziano także kwiatową paradę, w której może wziąć udział każdy! Park będzie czynny od 10 do 19, a więcej informacji na temat jego funkcjonowania oraz o nadchodzących wydarzeniach można znaleźć na fanpage’u Magicznych Ogrodów oraz ich stronie www.magiczneogrody.com.