Wypadek z udziałem motocyklisty

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 5 lipca br. w Kłoczewie. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca volkswagenem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącym po drodze głównej motocyklem. Kierowca jednośladu został ranny.

 

Do zdarzenia drogowego doszło w piątek 5 lipca br. około godz. 13.00 w Kłoczewie na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Graniczną. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letnia mieszkanka powiatu ryckiego, kierując osobowym volkswagenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z motocyklem jadącym po drodze z pierwszeństwem przejazdu. Do szpitala, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego trafił kierujący Hondą, 39-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Kierująca osobówką była trzeźwa. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Policja apeluje  o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

R.W.

KPP RYKI