Z marihuaną i pod jej wpływem

aaaaaa21-latek z Ryk odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających i posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych dzisiejszej nocy podczas kontroli drogowej. W swoim samochodzie przewoził ponad 126 gramów marihuany. Został zatrzymany. Wkrótce usłyszy zarzuty.

Wczorajszej  nocy w Brzeźcach dęblińscy mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. W trakcie podjętych czynności policjanci ujawnili u 21-letniego kierowcy narkotyki. Woreczek foliowy z zawartością suszu marihuany w kieszeni spodni i dużo większy pakunek w plecaku. W nim również znajdowała się marihuana. Łącznie  zabezpieczono ponad 126 gram narkotyku. Funkcjonariusze poddali mężczyznę badaniu narkotestem, które wykazało, że mieszkaniec Ryk kierował samochodem pod działaniem środków odurzających.

   21-latek z Ryk stracił prawo jazdy. Został zatrzymany przez policjantów i noc spędził w policyjnym areszcie. Odpowie za kierowanie samochodem po drodze publicznej pod wpływem środka odurzającego i posiadanie narkotyków.

KS

KPP RYKI