Zaginął 65-letni Bernard Babiuch

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooPolicjanci z ryckiej komendy poszukują Bernarda Babiucha. 65-latek 14 czerwca br. około godziny 11:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił. Nie nawiązał również kontaktu z bliskim. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informację na temat jego miejsca pobytu proszony jest o pilny kontakt z policją.

Z ustaleń policjantów wynika, iż 65-letni mieszkaniec Rzyczyny w gm. Kłoczew,  14 czerwca około godziny 11:00 wyjechał z domu  rowerem do kolegi przebywającego w tej samej miejscowości.  Do znajomego jednak nie dotarł. W chwili zaginięcia zaginiony ubrany był w czapkę z daszkiem koloru granatowego, koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego, sweter rozpinany  koloru szarego w cętki, z tyłu zielony, spodnie dresowe koloru ciemnego, buty czarne typu mokasyny. Poruszał się nowym rowerem typu damka koloru bordowego z bagażnikiem z tyłu.

    Rysopis: Wzrost około 164 cm, sylwetka szczupła, włosy blond z siwizną krótko obcięte, oczy koloru niebieskiego.

    Osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego, bądź miał w ostatnim czasie kontakt z zaginionym proszone są o kontakt z KPP w Rykach pod nr telefonu 47 81 28 210 lub 112 lub z najbliższą jednostka policji.

R.Ż.

KPP RYKI