Zaginął Paweł Mich

Policjanci z ryckiej komendy poszukują Pawła Mich. 37-latek w nocy z 11 na 12 stycznia między godziną aaaaaaaaaaaaaaaaa22:00 a 5:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub na numer alarmowy 112.

 

Zaginiony to:
Paweł   Mich
lat 37
zam Trzcianki

 Mężczyzna w  nocy z 11 na 12  stycznia między godziną 22:00 a 5:30   wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek 37 lat, wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, włosy krótko ostrzyżone ciemny blond z wyraźną łysiną na czubku głowy, oczy brązowe,  uszy duże lekko odstające, nos prosty, uzębienie pełne, prawdopodobnie ubrany w robocza kurtkę z  przeważającymi elementami odblaskowymi w kolorze pomarańczowym

Zaginiony nie  posiada przy sobie telefonu komórkowego, nie posiada kart płatniczych.

Trwają szeroko zakrojone poszukiwania za Pawłem Michem w których oprócz funkcjonariuszy policji uczestniczą strażacy i okoliczni mieszkańcy. Są przeczesywane lasy, pola, pustostany, jak również za pomocą łodzi zbiorniki wodne, w tym rzeka Wieprz.

W toku poszukiwań użyto psów tropiących z Komendy Głównej Policji w Warszawie oraz Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej  Legii Akademickiej w Lublinie, helikoptera policyjnego oraz drona. Do dnia dzisiejszego nie odnaleziono zaginionego.

 

W związku z powyższym rycka policja zwraca się do osób które w nocy z 11 na 12 stycznia 2022 jechały samochodami trasą K-48 relacji Moszczanka-Kock między godzinami 01:00 – 7:00 o sprawdzenie nagrań z kamer samochodowych będących na wyposażeniu Państwa aut, pod katem ujawnienia wizerunku osoby zaginionej. W przypadku podejrzeń, iż na zapisie może znajdować się osoba podobna do zaginionego, prosimy o zabezpieczenie nagrania i pilny kontakt z Komenda Powiatową Policji w Rykach.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub na numer alarmowy 112.

starszy aspirant Agnieszka Marchlak

KPP RYKI