Zatrzymani podczas pościgu

68-143955Policjanci z Komisariatu w Dęblinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do samochodów ciężarowych na terenie jednej firm powiatu ryckiego. Do zdarzenia doszło poniedziałkowej nocy. Sprawcy uszkodzili wlewy paliwa w samochodach ciężarowych usiłując skraść paliwo. Mundurowi zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu ryckiego w wieku 19 i 20 lat Wartość strat to 6300zł.

Poniedziałkowej nocy nieznani sprawcy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do samochodów ciężarowych na terenie jednej firm powiatu ryckiego. Sprawcy uszkodzili wlewy paliwa w samochodach ciężarowych i zaczęli spuszczać paliwo do przywiezionych ze sobą pojemników. Spłoszeni przez właścicieli rzucili się do ucieczki. Dwóch z nich nie cieszyło się zbyt długo wolnością. Uciekając samochodem marki  opel byli ścigani przez właścicieli ciężarówek. Do pościgu w niedługim czasie dołączyli zaalarmowani mundurowi, którzy zatrzymali 19 i 20 latka po tym jak ich samochód wjechał w grząski teren.

    Obydwaj młodzieńcy spędzili noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszą zarzuty. Pokrzywdzeni oszacowali wartość start na kwotę 6300zł. Policjanci poszukują pozostałych sprawców. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
RW.

KPP RYKI