Zdarzenie drogowe z udziałem pięciu pojazdów

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem pięciu samochodów doszło w piątek 8 marca br.wieczorem w miejscowości Paprotnia. Do szpitala trafiło dwóch kierujących. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się zorganizowanymi przez policję objazdami.

8 marca  po godz. 18.00 w miejscowości Paprotnia na drodze W-801 doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego, w którym uczestniczyło pięć samochodów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym oplem 60-letni mieszkaniec powiatu ryckiego skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka volkswagenowi. Kierował nim  48-letni  mieszkaniec powiatu kozienickiego.

Na te pojazdy najechały kolejno volkswagen kierowany przez 32-letniego mieszkańca Puław, następny volkswagen kierowany przez 34-letniego mieszkańca Zwolenia i peugeot kierowany przez 68-letnieg mieszkańca Siedlec.

Do szpitala trafił 48-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego i 34-letni mieszkaniec Zwolenia. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożność i rozsądek na drodze.

RW.

KPP Ryki