Zatrzymani podczas pościgu

68-143955Policjanci z Komisariatu w Dęblinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do samochodów ciężarowych na terenie jednej firm powiatu ryckiego. Do zdarzenia doszło poniedziałkowej nocy. Sprawcy uszkodzili wlewy paliwa w samochodach ciężarowych usiłując skraść paliwo. Mundurowi zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu ryckiego w wieku 19 i 20 lat Wartość strat to 6300zł.

Czytaj dalej

Piłkarki na wojewódzkim podium

600x0_halowa-kadra-czeka-1_1Drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego „Legion” Grabów Szlachecki na podium finału wojewódzkiego turnieju dziewcząt „Mała Halowa Piłkarska Kadra Czeka”. Na zawodach z udziałem piłkarek urodzonych w 2006 roku i później, które odbyły się w środę 13 marca w Opolu Lubelskim, w stawce sześciu zespołów podopieczne Gustawa Serafina zajęły wysokie trzecie miejsce. 

Czytaj dalej

Uważajmy na niewybuchy

a1Niewybuch pocisku rakietowego odnaleziony został podczas prac porządkowych w miejscowości Podwierzbie. O znalezisku poinformował policjantów właściciel posesji. Pocisk został zabezpieczony przez saperów. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić.

Czytaj dalej

Zmiana rozkładu jazdy od 10 marca 2019

logo_polregio_poziomOd 10 marca 2019 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów 2018/2019 wprowadzający zmiany godzin kursowania pociągów. Rozkład jazdy jest kontynuacją dotychczasowego rozkładu wprowadzającą zmiany godzin kursowania pociągów uwzględniające  prowadzone prace torowe oraz zamknięcia poszczególnych odcinków linii kolejowych w okresie
10.III-8.VI.2019 r.

  Czytaj dalej

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Kinie Renesans

10 marca w Kinie Renesans odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie rozpoczęły życzenia od Zastępcy  Burmistrza Ryk  Pana Marka Jóźwika oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej  w Rykach Pana Ryszarda Bieńczyka . Przybyłe panie zostały obdarowana kwiatami po czym w nostalgiczny nastrój wprowadził nas Michał Pastuszak wraz z zespołem “Poławiacze pereł”. 

 

 

 

Czytaj dalej