Przewozy Regionalne podpisały umowę na dostawę terminali mobilnych

Link PR7 (1551 x 1133)Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, podpisały umowę na dostawę nowoczesnych terminali mobilnych wraz z serwisem i akcesoriami. Dzięki wymianie terminali pasażerowie zyskają możliwość płatności kartą przy zakupie biletów u obsługi pociągu.

  Czytaj dalej

Młody kierowca spowodował kolizję i stracił prawo jazdy

a1Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek 29 stycznia br.  po południu na ul. Dęblińskiej w Stężycy. Z ustaleń policjantów wynika, że 25-letni kierowca opla nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Następstwem brawury za kierownicą był poślizg i zderzenie z dostawczym fordem. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł obrażeń. Młody kierowca za rażące naruszenie przepisów stracił prawo jazdy.

 

Czytaj dalej

Zimowe promocje biletów okresowych w POLREGIO

Link PR7 (1551 x 1133)Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO i największy przewoźnik pasażerski w Polsce, wprowadziły promocję biletów okresowych. Od teraz pasażerowie dojeżdżający codziennie do pracy, szkoły lub domu za nieograniczoną liczbę przejazdów tygodniowych, miesięcznych oraz kwartalnych zapłacą jeszcze mniej. Podróżni, którzy zdecydują się na taki bilet jeszcze w styczniu, będą mogli odebrać atrakcyjne nagrody już przy zakupie.

Czytaj dalej