Klub Karate Tradycyjnego Ryki zaprasza na zajęcia w nowym DOJO

WITAMY

lswUprzejmie informujemy, iż od 17 września treningi karate odbywają się w nowym DOJO przy ul. Logo-150x150Warszawskiej 3b – budynek Lubelskiej Szkoły Wyższej. 

Zajęcia odbywają się:

  • w poniedziałki od 17.00 do 19.30
  • w czwartki do 17.00 do 19.30

 

Zapisy do nowych grup:

Tel.  530 070 376

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy

Zarząd Klubu Karate Tradycyjnego Ryki

Budynek Lubelskiej Szkoły Wyższej
ul. Warszawska 3B
08-500 Ryki

MGOSiR zaprasza

Poniżej w rozwinięciu przedstawiamy kalendarz imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych przez Miejsko – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rykach w dniach 01 – 31.07.2018 r. Oferta skierowana jest do  wszystkich grup wiekowych. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Wszystkie imprezy są bezpłatne, a zajęcia na siłowni oraz nordic walikng prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Zapraszamy i do zobaczenia 

 

Czytaj dalej

Zawody pływackie w Puławach

W dniu 29.05.2018 r. uczniowie z powiatu ryckiego ze szkół podstawowych reprezentowali swoje szkoły w Igrzyskach dzieci i młodzieży w zawodach na szczeblu rejonowym w Puławach, gdzie popłynęli bardzo dobrze. Wystartowało 6 osób dystansach 50m, aż 5 zajęło miejsca na podium i zakwalifikowało się na zawody wojewódzkie w Lublinie. II miejsca zajęli Aleksandra Kapusta i Kacper Sibilski w stylu motylkowym, Magdalena Niedźwiadek w stylu klasycznym oraz III miejsca zajęli Amelia Piwońska w stylu dowolnym i Michał Kubak w stylu grzbietowym.  Ola Kapusta i Michał Kubak poprawili swoje dotychczasowe rekordy.

 

 

Dziewczęta:

styl motylkowy: II m-sce Aleksandra Kapusta (PSP nr 1 Rykach) – 37,37 s. popr. – 0,84 s.

styl klasyczny: II m-sce Magdalena Niedźwiadek (PSP nr 1 w Rykach) – 43,16 s.

styl dowolny: III m-sce Amelia Piwońska (PSP nr 2 w Rykach) – 32,62 s.
styl grzbietowy: V m-sce Maja Oumedjebeur (PSP nr 1 w Rykach) – 42,55 s.
Chłopcy:
styl motylkowy: II m-sce Kacper Sibilski (ZSO w Sobieszynie) – 33,22 s.

styl grzbietowy: III m-sce Michał Kubak (PSP nr 2 w Rykach) – 38,97 s. – popr. – 1,34 s.

Zielono im! O bohaterach, którzy zawsze grają fair

ZPNS_Zielona_Kartka-zdj.drugie-fot._Cyfrasport_LQZachęcanie dzieci do ruchu, popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych i zabawa przez sport, rozwój pasji w najczystszej postaci, a także szansa na odkrycie talentu. Wydawać się może, że największy turniej dla dzieci w Europie – „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – gwarantuje już wszystko.  Organizator rozgrywek, Polski Związek Piłki Nożnej, postanowił jednak już drugi raz wyróżniać jeszcze jedną istotną postawę na tym etapie rozwoju dzieci – grę fair. To właśnie z wręczanych na pamiątkę „Zielonych Kartek Fair Play”, dzieci często cieszą się najbardziej.

 

Przykład idzie z góry

  Czytaj dalej