Piłkarki na finiszu rozgrywek

Uczniowski Klub Sportowy „Legion” Grabów Szlachecki był w miniony weekend gospodarzem kolejnej rundy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazmagań piłkarek, rywalizujących w Wojewódzkich Mistrzostwach Orliczek, czyli dziewczynek urodzonych w 2010 roku lub później. Mimo, że była to przedostatnia seria spotkań, mająca duży wpływ na ostateczną klasyfikację, rozegrano tylko jedno spotkanie, ponieważ dwie drużyny nie dojechały na zawody.

Czytaj dalej

“Legion” przed piłkarskim sezonem

Mimo trudnej sytuacji epidemicznej młode piłkarki i piłkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego “Legion” Grabów Szlachecki przygotowują się do nowego sezonu. Zajęcia w reżimie sanitarnym odbywają się kilka razy w tygodniu, wszyscy mają licencje, uprawniające do treningów w czasie pandemii, a pierwsze zawody są planowane na kwiecień.jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Czytaj dalej

 Otwarty konkurs ofert w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2021 roku

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhDziałając na podstawie art. 13 ust. 1 w związku z art. 11 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057 z późn. zm) Burmistrz Ryk ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań o charakterze pożytku publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2021 roku.

Termin składania ofert ustala się na dzień 12 luty 2021 r. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia.

UM RYKI

Otwarcie orlika

orlikUprzejmie informujemy, że  z dniem  4 maja (poniedziałek) MGOSiR W Rykach wznawia działalność na obiektach sportowych „orlika” przy ul. 15 P.P.W  AK .  Kompleks czynny będzie codziennie w godz. od 1500 do 2000 . Otwarcie boisk i „orlików” nie oznacza jednocześnie tego, że wszystko natychmiast wróci do normalności sprzed czasu pandemii. Na boiskach będzie mogło znajdować się maksymalnie sześć osób. Na terenie„ orlika” nie trzeba będzie nosić maseczki, która przeszkadzałby w aktywności . Niemniej jednak do samego przyjścia na obiekt  należy zachowywać wszystkie zasady bezpieczeństwa .

MOSiR

Foto: Powiat Rycki