Nieszczęśliwy wypadek w gospodarstwie

a5Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku w gospodarstwie, do którego doszło wczoraj w gminie Kłoczew. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podczas prac związanych z remontem spalonego w wyniku pożaru budynku gospodarczego 51-letni mężczyzna spadł z dachu na betonowe podłoże. W związku z doznanymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

 

Czytaj dalej

Przewozy Regionalne podpisały umowę na dostawę terminali mobilnych

Link PR7 (1551 x 1133)Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, podpisały umowę na dostawę nowoczesnych terminali mobilnych wraz z serwisem i akcesoriami. Dzięki wymianie terminali pasażerowie zyskają możliwość płatności kartą przy zakupie biletów u obsługi pociągu.

  Czytaj dalej

Z kolędą przez stulecie niepodległej

a1W ciągu zaledwie kilku dni mieszkańcy gminy Nowodwór po raz drugi mieli okazję do posłuchania i śpiewania kolęd. W minioną środę w miejscowej szkole podstawowej wystąpili uczestnicy 23. Gminnego Konkursu Kolęd „Śpiewajmy maleńkiemu”, a w piątek 26 stycznia w tym samym miejscu odbył się koncert, zorganizowany w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

 

Czytaj dalej