Zaproszenie na spotkania informacyjne

pobrany plikStowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza” zaprasza na spotkanie dotyczące możliwości wykorzystania środków z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach działania realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność, objętych Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Czytaj dalej

APLIKACJA MOBILNA “MOJA KOMENDA”

357-128370_mo2Aplikacja mobilna „Moja Komenda” została przygotowaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policję w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to aplikacja bezpłatna opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS.

 

 

Czytaj dalej

Śmiertelny wypadek na 48

a23Policjanci z Ryk ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na DK-48. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem dostawczym. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Czytaj dalej