UWAŻAJMY NA DRODZE!

Policja apeluje   o zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach lasów, ale także łąk i pól, gdzie na drogę często aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawychodzą dzikie zwierzęta. W ostatnich dniach na drogach powiatu ryckiego odnotowano trzy kolizje pojazdów ze zwierzyną. Na szczęście żaden z uczestników tych kolizji nie doznał obrażeń.

Czytaj dalej

Grzybiarze – apel o rozwagę

Niemal każdego  dnia policja  przyjmuje  zgłoszenia o zaginięciach osób podczas grzybobrania. Nie wszyscy amatorzy grzybów znają lasy, do których się udają. Często wybierają się tam w pojedynkę przeceniając swój zmysł orientacji w terenie. Policja apeluje o rozsądek, rozwagę i większą wyobraźnię.

 

Czytaj dalej

Wyprzedzał i spowodował wypadek na DK-48

W minioną środę w m. Białki Dolne na DK-48 doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem typu kombi podczas manewru wyprzedzania zmusił do hamowania pojazdy marki Ford i Opel. Kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z oplem. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiło do szpitala. Niestety dzisiaj w wyniku odniesionych obrażeń 29-letni kierowca forda zmarł.

Czytaj dalej