Wypadek z udziałem motocyklisty

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego w miejscowości Lendo Wielkie. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący motocyklem honda na łuku drogi podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna spadł z motocykla wprost pod nadjeżdżający z przeciwka samochód. Kierowca jednośladu został ranny.

 

 

Czytaj dalej

Unijne wsparcie dla przedsiębiorczych

Przedsiębiorcy z gmin powiatu ryckiego, należących do Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania “Lepsza Przyszłość 411x0_lgd-logoZiemi Ryckiej” mogą liczyć na pomoc w promocji swoich towarów i usług. LGD tworzy platformę internetową, która powstaje dzięki środkom unijnym w ramach projektu “Inkubator wsparcia przedsiębiorczości”.

Czytaj dalej

Wicemistrzynie województwa z Grabowa Szlacheckiego

Piłkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Legion” Grabów Szlachecki na finale wojewódzkim zakończyły a10udział w tegorocznych rozgrywkach pod nazwą „Piłkarska kadra czeka”. Podczas zawodów, które odbyły się w piątek 14 czerwca w Niedźwiadzie, drużyna z gminy Nowodwór zajęła… drugie miejsce. To już szósty turniej rangi wojewódzkiej lub rejonowej z drugim miejscem.

Czytaj dalej