Śmiertelny wypadek w Dęblinie

2Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło dzisiaj w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-latek z niewyjaśnionych przyczyn na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem marki Peugeot i dachował. Niestety w wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu.  Policja apeluje do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze.

 

 

Czytaj dalej

Wykorzystał nieuwagę seniora i ukradł ponad 20 tys. zł

68-136197Ryccy policjanci poszukują sprawczyń kradzieży, której ofiarą padł 88-letni mieszkaniec gm. Stężyca. Najpierw do domu starszego pana przyszła kobieta podająca się za pracownicę pomocy społecznej proponując mu pomoc. Kiedy ta opuszczała jego posesję, pojawiła się druga, tym razem oferując pościel. Po wyjściu kobiet z posesji okazało się, że mężczyźnie skradziono ponad 20 tys. zł.

 

Czytaj dalej

Potrącenie rowerzysty w Dęblinie

aPolicjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek 12 października br. rano na ul. Wiślanej w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że na łuku drogi 75-letni kierowca busa potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Czytaj dalej

Nie daj się oszukać

68-134608Do kilku prób wyłudzeń pieniędzy metodą na wnuczka doszło w czwartek  w Dęblinie. Do mieszkańców miasta dzwonili podszywający się pod członków rodzin oszuści, informując o uczestnictwie w wypadku. Swoich rozmówców prosili o pieniądze, które wybawiłyby ich z kłopotów. Troje mieszkańców wykazało się czujnością. Niestety w jednym przypadku ofiarą oszustów padła mieszkanka Dęblina, która straciła 12 tys. zł.

 

Czytaj dalej

Pracodawco, najwyższy czas na rejestrację w PUE ZUS

infografika - PUE dla płatnikaChcesz szybko dowiedzieć się o zwolnieniu lekarskim swojego pracownika? Zarejestruj się bezpłatnie w portalu ZUS, który umożliwia obsługę zwolnień przez internet. To ułatwienie dla wszystkich pracodawców, a dla części z nich – także obowiązek.

 

Czytaj dalej