Zdewastowali siedem samochodów. Sprawcami okazało się trzech nastolatków

Trzech 11-latków z Dęblina odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich za zniszczenie mienia. Nastolatkowie zrobili sobie „plac zabaw” z zaparkowanych na prywatnej posesji samochodów dewastując siedem z nich. Sprawcy wybili część szyb, podpalili siedzenia, a karoserię pomazali farbami. Młodzi wandale wpadli na gorącym uczynku w momencie kolejnej dewastacji.

Czytaj dalej

Poszukiwany ukrywał się przed organami ścigania. Wpadł, bo nie miał maseczki

Dęblińscy policjanci podjęli w czwartek interwencję wobec przechodnia, który poruszał się ulicami miasta, bez zakrycia ust i nosa w przestrzeni publicznej. W trakcie sprawdzenia mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mieszkaniec Działdowa został zatrzymany i trafił do aresztu.

 

Czytaj dalej

230. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA – PROGRAM UROCZYSTOŚCI MIEJSKICH.

Przebieg Uroczystości 3.05.2021 r. ffffffffffffffffffffffffffffff

 

 

  • 10:00 Msza Święta w intencji Ojczyzny koncelebrowana przez księży dęblińskich parafii  – Kościół pw. Św. Piusa V Papieża w Dęblinie
    Msza dostępna online na portalu społecznościowym Facebook – profil Miasto Dęblin
  • 11:00 Delegacja Władz Samorządowych Miasta Dęblin złoży wiązanki i zapali znicze na dęblińskich Miejscach Pamięci Narodowej

Zostań w Domu! Uczestnicz ONLINE

Chętne delegacje zapraszamy do złożenia wieńców, wiązanek i zniczy o dogodnej dla Państwa godzinie.

Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministra Zdrowia oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich obecnych wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

 

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIASTA DĘBLIN Z DNIA 26.04.2021 R. (GKP.6733.1.2021)

dnia 20 kwietnia 2021 r. na wniosek Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. a10Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie, zostało wszczęte postępowanie w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie odcinka sieci gazowej średniego ciśnienia, przewidzianej do realizacji na działce o numerze ewidencyjnym 4298/2 (obręb Dęblin).

Więcej informacji na stronie: bip.um.deblin.pl