Wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód

Ryccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dziś na wiadukcie w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 19-latka chcąc przebiec na drugą stronę jezdni wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.  Policja apeluje o rozwagę.a20

4 lipca br. po godzinie 09:00 na ulicy Warszawskiej w Dęblinie na wiadukcie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i pieszej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 19-latka  zza barier oddzielających chodnik od jezdni, chcąc przebiec na drugą stronę jezdni, wbiegła wprost pod nadjeżdżającego chevroleta, w wyniku czego doszło do potracenia pieszej.  Kobieta z obrazeniami ciała została przetransportowana do szpitala, nie szczeście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

W wyniku tego  zdarzenia 19-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało że kierująca pojazdem i  piesza były trzeźwe. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu, policjanci prowadzili ruch wahadłowy.

Szczegółowy przebieg zdarzenia drogowego  ustalają policjanci.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność.

aspirant  sztabowy Agnieszka Marchlak

KPP RYKI