Piknik wojskowy

Ministerstwo Obrony Narodowej orazpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji serdecznie zapraszają na
piknik wojskowy podczas którego odbędą się pokazy sprzętu wojskowego oraz występy artystyczne. Dostępne będą stoiska promocyjno- informacyjne oraz grochówka wojskowa.

Piknik ma na celu zachęcić do wstępu do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.

Zapraszamy 21 maja 2022 r., o godz. 11 na terenie Zespołu Pałacowo- Parkowego, ul. Warszawska 11, Ryki.

Słowicze głosiki rozbrzmiewały w ryckim kinie

Słowicze głosiki rozbrzmiewały w ryckim kinie podczas eliminacji powiatowych do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, które odbyły się w dniu 6 kwietnia 2022 r.sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
Nagrody dla Laureatów ufundowane przez Powiat Rycki wręczyła Wicestarosta Rycki Monika Kośmińska. Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych występów!
Wyniki eliminacji dostępne na stronie: http://mgck.ryki.pl/…/eliminacje-powiatowe-do…/
A już 27 i 28 kwietnia 2022 r. odbędzie się Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Śpiewający Słowik 2022″, również w Rykach. Zapraszamy!

 

Na wielkanocnym jarmarku

Przedświąteczne jarmarki w Nowodworze w powiecie ryckim cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W tym, który odbył się w niedzielę 3 kwietnia, wzięła udział prawie dwukrotnie większa liczba wystawców niż w kiermaszu bożonarodzeniowym, a zainteresowanie kupujących było tak duże, że prawie wszystko zostało sprzedane.

Czytaj dalej