Idealna praca dla Kobiet i Par *Produkcja* *Szklarnia* HOLANDIA

logo-maleAxidus International Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 8517). Dla naszego holenderskiego partnera, jednego z największych w zachodniej Holandii poszukujemy pracowników na dwa stanowiska:
Pracownik produkcji lub Pracownik szklarni

OPIS STANOWISKA

1)Pracownik sektora produkcyjno – ogrodniczego (hale, magazyny, fabryki).
Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie wykonywała ogólne prace produkcyjne. (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja owoców i warzyw, proste prace magazynowe).

2)Pracownik szklarni(z pomidorami lub papryką)-zbiór, pielęgnacja

WYMAGANIA

• dyspozycyjność
• stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej
• silna motywacja do pracy
• zatrudniamy również osoby bez doświadczenia, które podejmują swoją pierwszą pracę

OFERUJEMY

• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenie wstępne przed podjęciem pracy
• pracę w miłej atmosferze pod stałą opieką polskich koordynatorów
• legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy
• umowę podpisywaną przed wyjazdem
• zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport – przez cały okres pobytu
• możliwość rozwoju zawodowego (dłuższe kontrakty, szkolenia zawodowe i językowe)
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku holenderskim
• zorganizowany wyjazd do Holandii komfortowymi busami

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane.

Telefon: 178508070