Internetowy pokaz karnawałowej mody

Księżniczka, rycerz, smok, pirat, a może Spiderman? Takie postaci są często inspiracją dla uczestników zabawqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq karnawałowych. Ze względu na sytuację epidemiczną możliwości organizowania takich imprez są bardzo ograniczone, ale młodzi mieszkańcy gminy Nowodwór mają okazję wykazania się swoją kreatywnością.

Miejscowa biblioteka zachęca dzieci i młodzież do zgłaszania propozycji w internetowym konkursie pod hasłem “Moja kreacja karnawałowa”.

Każdy uczestnik w wieku od 5 do 16 lat może zgłosić jedną propozycję. Wystarczy się przebrać za ulubionego bohatera, sfotografować, a zdjęcie wysłać do organizatorów. Można to zrobić mailem na adres: biblioteka.nowodwor@wp.pl albo za pośrednictwem Messenger’a na Facebook’u.

Propozycje będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 5 – 8 lat, 9 – 12 lat i 13 – 16 lat. W każdej jury przyzna po trzy nagrody.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 stycznia, wyniki mają być ogłoszone 11 lutego na stronie: nowodwor.eurzad.eu i profilu biblioteki na Facebook’u.

(fot. pixabay.com)

ias