NOWY PUNKT PRZYJĘĆ INTERESNATÓW W GM. STĘŻYCA

Punkt przyjęć interesantów działa od 16 maja br.  na terenie gminy Stężyca. Teraz każdy 68-146886mieszkaniec gminy będzie miał jeszcze łatwiejszy kontakt z Policją. Dzielnicowy pełni dyżury w budynku należącym do Urzędu Gminy w Stężycy.

Od 16 maja br.  w gminie Stężyca działa Punkt Przyjęć Interesantów. Mieszkańcy gminy będą mogli teraz spotkać się z dzielnicowym. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu. Służy pomocą lokalnej społeczności. Podczas codziennej służby odwiedza mieszkańców, przestrzega przed zagrożeniami, udziela porad i stara się rozwiązywać nurtujące mieszkańców problemy.

Teraz kontakt z nim będzie jeszcze łatwiejszy, gdyż będzie dyżurował w nowo otwartym punkcie przyjęć interesantów w Stężycy przy ul. Podwale 48.

W uroczystym otwarciu Punktu Przyjęć Interesantów udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Rykach insp. Kazimierz Kula, Komendant Komisariatu Policji w Dęblinie kom. Mariusz Koper, Wójt Gminy Stężyca Pan Zbigniew Chlaściak oraz przedstawiciele Zespołu Interdyscyplinarnego i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stężycy.

Otwarcie punktu przyjęć interesantów zbiegło się z powierzeniem obowiązków dzielnicowego sierż. szt. Krzysztofowi Gizie. Dotychczas policjant pełnił służbę w Zespole Patrolowo Interwencyjnym Komisariatu Policji w Dęblinie.

Dzielnicowy oczekuje na mieszkańców we wtorki w godz. 10.00 – 12.00 i w czwartki w godz. 15.00 – 17.00. W pilnych sprawach możliwy jest z nim kontakt telefoniczny pod numerem 693-724-722.

RW.

KPP RYKI