Pingpongistki z medalami

a1Pingpongistki ze Szkoły Podstawowej w Grabowie Szlacheckim na podium klubowych Mistrzostw Województwa Kadetów. Podczas zawodów, które odbyły się w miniony weekend w Biłgoraju Karolina Ochnik i Alicja Serafin zajęła trzecie miejsce w deblu, a indywidualnie trzy zawodniczki uplasowały się w pierwszej 17-ce turnieju.

- Szczególnie cieszy wynik deblistek, które w w meczu o półfinał pokonały rywalki z “Roztocza” Szczebrzeszyn. Mieliśmy z nimi rachunki do wyrównania po lutowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, gdy ta sama ekipa stanęła nam na drodze do podium – cieszy się opiekun pingpongistek z Grabowa Szlacheckiego Gustaw Serafin.

 

W półfinale sobotnich mistrzostw klubowych jego podopieczne uległy “Treflowi” Zamość 2:3 i na tym etapie zakończyły udział w rywalizacji deblistek. 

W grze pojedynczej najlepiej wypadła Karolina Ochnik, która została sklasyfikowana na miejscach 5 – 8, Alicja Serafin znalazła się wśród zawodniczek z pozycji 9 – 16, a kolejna reprezentantka SP w Grabowie Szlacheckim – Martyna Kalbarz była 17. 

 

Wymienione zawodniczki na co dzień trenują pod okiem Gustawa Serafina i Marcina Grzyba, a w sobotnich mistrzostwach kadetów, czyli zawodniczek i zawodników z roczników 203 i 2004, dziewczęta występowały w barwach “Dynama” Gózd. 


(fot. SP w Grabowie Szlacheckim)