Podium piłkarek w Piaskach

Czwarte podium piłkarek Uczniowskiego Klubu Sportowego „Legion” Grabów Szlachecki w cyklu „Zagraj z nami dziewczynami”. W ostatnich zawodach, które odbyły się w Piaskach „Orliczki”, prowadzone przez Gustawa Serafina zajęły trzecie miejsce.

Do rywalizacji dziewcząt, urodzonych w 2009 roku i później, przystąpiło 9 drużyn. Najlepiej spisał się “Suchowicz Team”, a drugie miejsce zajął “Górnik” Łęczną. Za drużyną z Grabowa Szlacheckiego uplasowały się kolejno: “Niedźwiadek” Chełm, “Unia” Lublin, “Izabella” Puławy, SP Kaczórki, “Wilki” Wilków i SP Bystrzejowice.

W trzech wcześniejszych turniejach projektu “Zagraj z nami dziewczynami” “Legion” kończył rozgrywki dwukrotnie na drugiej pozycji – w Krasnobrodzie i Wilkowie, a raz wygrał – w Krasnymstawie.

Podczas kończących cały cykl zawodów w Piaskach zespół z Grabowa Szlacheckiego wystąpił w składzie: Natalia Opieka, Weronika Dembek, Klaudia Jędrych, Lena Kalbarz, Roksana Garbus, Julia Beczek oraz Maja Mateńka i Martyna Jawoszek. Oprócz trofeum dla drużyny, Maja Mateńka i Martyna Jawoszek otrzymały nagrody dla wyróżniających się zawodniczek.

 

(fot. UKS “Legion” Grabów Szlachecki)