Przywłaszczyła portfel z pieniędzmi i dokumentami

Ryccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawczynię przywłaszczenia mienia do którego doszło 10 maja br.  w jednym ze sklepów na terenie miasta. 46-latka z gminy Kłoczew wykorzystała fakt pozostawienia w sklepie portfela z pieniędzmi w kwocie około 700 złotych i dokumentami przez jedną z klientek i postanowiła go zabrać. Policjanci odzyskali mienie i przedstawili podejrzanej zarzuty.bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

10 maja br. ryccy policjanci otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu portfela w jednym ze sklepów na terenie miasta. Jak się okazało  29-latka, która zrobiła zakupy w sklepie, podczas  ich pakowania, położyła swój portfel na stojące obok  produkty. Wychodząc ze sklepu zapomniała go zabrać. Gdy po kilku minutach zorientowała się, że zostawiła portfel, wróciła do sklepu. Wówczas okazało się, że portfela już nie ma w miejscu gdzie go położyła.

Krótko po przyjęciu zgłoszenia o przestępstwie, policjanci patrolujący miasto  ustalili i zatrzymali  sprawcę przywłaszczenia, którym okazała się 46-latka z gminy Kłoczew . Mundurowi odzyskali również  przywłaszczony  portfel wraz z pieniędzmi w kwocie około 700 złotych i dokumentami.

Kobiecie zostały przedstawione zarzuty do których się przyznała.

starszy aspirant Agnieszka Marchlak

KPP RYKI