Sukcesy ryckich karateków w Turnieju Noworocznym 2017 w Lublinie

b_800_600_0_00_images_dsc_0749W niedzielę 8 stycznia piętnastu zawodników z Klubu Karate Tradycyjnego w Rykach  wzięło udział w Turnieju Noworocznym w Lublinie zorganizowanym przez Klub Karate Tradycyjnego Chidori.

Zawodnicy  Klubu Karate Tradycyjnego Ryki zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, co przełożyło się na ilość zdobytych miejsc punktowanych. Pierwsze miejsce w konkurencji KATA zajął Oskar Nurzyński, drugie miejsce w tej samej konkurencji zajęła Kinga Miazga, a trzecie miejsca zajęli: Alicja Filipek, Emilia Gągała, Szymon Henrykowski oraz Olga Gągała. Czwarte miejsca natomiast zdobyli Olgierd Łuszczak, Michał Henrykowski, Magdalena Miazga oraz Nikola Jeżewska. Bardzo dobrze spisali się pozostali  zawodnicy z klubu: Mieszko Adamski, Oliwier Osiński, Bartosz Pioterczak, Maciej Jóźwik oraz Wiktor Karpiński, którzy w swoich kategoriach zajmowali miejsca 5-8. Podczas tych zawodów przede wszystkim liczyła się dobra zabawa, nie zabrakło więc atrakcji dla najmłodszych oraz “wypasionych” paczek dla wszystkich uczestników. Imprezę uświetniła obecność wielokrotnej mistrzyni świata Justyny Marciniak. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.