Zaginął Piotr Łucznik

Policjanci z ryckiej komendy poszukują Piotra Łucznika. 32-latek wyjechał do pracy w Niemczech. Od 2 października 2022 roku nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub na numer alarmowy 112.zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 

Zaginiony to:
Piotr Łucznik
lat 32
zam. Dęblin

Mężczyzna  wyjechał do pracy  za granicą. Od 2 października 2022 roku   nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak wynika z relacji członków rodziny  do tego czasu przebywał na terytorium  Niemiec w Berlinie.

Rysopis zaginionego: wiek 32 lata, wzrost 178 cm, szczupłej budowy ciała, włosy jasne, krótkie, nos prosty, uszy normalne, średnie, uzębienie pełne, kolor oczu niebieski, tatuaż na nodze przy kostce – znak NIKE, ubrany w czerwona bluzę z kapturem, spodnie jasne typu jeans, buty sportowe białe z czarnymi kropkami.

 

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub na numer alarmowy 112.

 

aspirant sztabowy  Agnieszka Marchlak

KPP RYKI