Zatrzymania poszukiwanych

Policjanci z Komisariatu Policji w Dęblinie w minioną sobotę zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych na podstawie Nakazów doprowadzenia do odbycia kary.ggggggggggggggg

 

W minioną sobotę policjanci z dęblińskiego komisariatu prowadząc czynności służbowe w stosunku do osób ukrywających się przed Policją, dokonali zatrzymania trzech mężczyzn poszukiwanych na podstawie Nakazów doprowadzenia do odbycia kary. We wszystkich przypadkach mężczyźni od pewnego czasu unikali zatrzymań, często przebywając poza miejscem zamieszkania, wychodząc z domu w godzinach wczesno-porannych lub najprościej przebywając w domu nie odpowiadali na dzwonek do drzwi i pukanie.

     W ostatnią sobotę policjanci posiadając ustalenia w dwóch przypadkach podjęli skuteczne działania. 56-latek oraz 45-latek z Dęblina zostali zaskoczeni w miejscu zamieszkania. Pierwszy z nich w Zakładzie Karnym spędzi najbliższe 4 miesiące, kolejny Zakład Karny opuści po 8 miesiącach. Trzeci z poszukiwanych 49-letni mieszkaniec Dęblina wpadł, kiedy zgłosił się na Komisariat zaproszony przez policjantów i najbliższe trzy lata spędzi w Zakładzie Karnym.

RW.

KPP RYKI