Zderzenie czterech samochodów

a1Policjanci z Ryk ustalają okoliczności wypadku, w którym udział brały cztery pojazdy. Do zdarzenia doszło w niedzielę  w południe na drodze W-801 w miejscowości Paprotnia. Kierujący osobowym fordem 40-letni mieszkaniec Lublina z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do bocznego zderzenia z dwoma samochodami marki Opel, a następnie zderzył się czołowo z vw golfem.

 Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne południe w miejscowości Paprotnia na drodze W-801. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym fordem, 40-letni mieszkaniec Lublina z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do bocznego zderzenia z dwoma samochodami marki Opel, a następnie zderzył się czołowo z vw golfem.

W wyniku zdarzenia trzech pasażerów i kierujący golfem 37-letni mieszkaniec Warszawy oraz kierujący fordem zostali przewiezieni do szpitali. Kierującym samochodami Opel oraz ich pasażerom nic się nie stało. Jak ustalili policjanci kierujący fordem znajdował się stanie po użyciu alkoholu.

RW

KPP Ryki