Zmiana rozkładu jazdy od 10 marca 2019

logo_polregio_poziomOd 10 marca 2019 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów 2018/2019 wprowadzający zmiany godzin kursowania pociągów. Rozkład jazdy jest kontynuacją dotychczasowego rozkładu wprowadzającą zmiany godzin kursowania pociągów uwzględniające  prowadzone prace torowe oraz zamknięcia poszczególnych odcinków linii kolejowych w okresie
10.III-8.VI.2019 r.

 

Ze względu na trwające prace torowe oraz wyłączenie odcinków linii dla kursowania pociągów, w celu realizacji połączenia, zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza na niżej wymienionych liniach kolejowych:

 

Komunikacja zastępcza na linii nr 2 – na odcinku Terespol- Chotyłów –Terespol

Komunikacja zastępcza na linii nr 7 – na odcinku Lublin – Dęblin – Lublin

Komunikacja zastępcza na linii nr 68 

- na odcinku Kraśnik – Zaklików- Kraśnik (w okresie 10.III – 28.III.2019 r.)

- na odcinku Zaklików – St.Wola Rozwadów- Zaklików (w okresie 29.III-8.VI.2019 r.)

 

Informacje o utrudnieniach w kursowaniu pociągów oraz miejscach zatrzymań autobusowej komunikacji zastępczej znajdują się na stronie internetowej www.polregio.pl w informacjach dla podróżnych w aktualnościach w regionie.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów będzie można sprawdzić w wyszukiwarce połączeń kolejowych na stronie rozkład-pkp.pl. oraz na tablicach informacyjnych na stacjach
i przystankach kolejowych.

 

 

 

***

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, powstały w 2001 r. Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta ponad 81 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1800 stacjach. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich ponad 26%. Większościowym akcjonariuszem Spółki jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (50% i jeden dział).