Dni otwarte w ryckiej komendzie

W dniach 29-30 maja w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach odbędą się dni otwarte. Osoby odwiedzające komendę będą mogły uzyskać informacje o tym jakie warunki należy spełnić by wstąpić w nasze szeregi. Chętni będą mogli zwiedzić naszą jednostkę i obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych.a20

 

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach  odbędą się dni otwarte. Osoby odwiedzające komendę będą mogły uzyskać informacje o tym jakie warunki należy spełnić by wstąpić w nasze szeregi. Chętni będą mogli zwiedzić naszą jednostkę i obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych.

Zapraszamy na spotkanie z mundurowymi w godzinach 09:00 -13.00. Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i poszczególnych etapach rekrutacji. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się jakie są ustawowe zadania Policji i obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez mundurowych w codziennej służbie. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy i bezpieczeństwie.

Większe grupy zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu zachęcamy do wcześniejszego kontaktu pod numerami telefonu 606 653 498 lub 47 8128 258  celem uzgodnienia dodatkowych i dogodnych terminów.

aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak

KPP Ryki